Stolařská dílna

Vedoucí: David Balcárek
Mobil: +420 731 625 850
Telefon: +420 555 333 640
E-mail: stolari@alexandr.charita.cz
Adresa: Holvekova 651/28
  718 00 Ostrava - Kunčičky
Datum vzniku dílny: 06/1999
 
Tato dílna splňuje podmínky pro poskytování náhradního plnění.

Tato chráněná dílna sídlí v budově chráněné kulturní památky "Kovárna", která byla v létech 2004 - 2005 celkově rekonstruována a upravena na bezbariérový přístup včetně speciálního výtahu pro zdravotně znevýhodněné zaměstnance.

Je vybavena a postupně dovybavována moderními stroji, které umožňují dosáhnout vysoké kvality výrobků jak z lamina, tak masivu. Dá se říci, že současný strojový park této chráněné dílny je nadstandardní a tím příznivě ovlivňuje kvalitu výrobků.

 

Stolařská dílna

DSC03613

DSC03620

DSC03618

 

 

Prvořadým úkolem je kvalita výrobku a tím spokojenost našeho zákazníka. Vlastní provedení zakázky provádějí a zodpovídají za ni vyučení stolaři s dlouholetou praxí, zaměstnanci s tělesným znevýhodněním jsou jim k dispozici k pomocným pracím. Každá zakázka má svého konkrétního zodpovědného zhotovitele.

 

Stolařská dílnaStolařská dílna

 

Z výše uvedeného je zřejmé, že ve většině případů se jedná o práci na zakázku. Na základě dlouhodobé praxe jsou zaměstnanci schopni se přizpůsobit různým požadavkům objednavatele.

 

Sortiment chráněné dílny stolařské:

Pracujeme převážně z masivního dřeva a lamina, často v kombinaci s jinými materiály, jako kov a sklo.

Každý výrobek je originál. Rozměry a materiál každého výrobku lze upravit dle potřeb zákazníka.
 
Jak objednávat?

Chcete-li objednat náš výrobek, stačí jen zvednout telefon a zavolat, nebo můžete napsat e-mail. Rádi Vám odpovíme na Vaše otázky nebo se s Vámi setkáme. Budeme se bavit k věci - zajímají nás Vaše představy, návrhy, vybereme společně vhodný materiál, tak aby jste byli spokojeni.