Charita sv. Alexandra

Pracovník v sociálních službách

Holvekova 651/28, 718 00 Ostrava - Kunčičky Plný úvazek nástup dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Zdeněk Staněk DiS.

ved. soc. pracovník - Chráněné bydlení, zástupce ředitele
Tel.: 555 333 644 E-mail: zdenek.stanek@alexandr.charita.cz

Chráněné bydlení Charity sv. Alexandra přijme pracovníka v sociálních službách

Pracovní náplň:

  • Přímá obslužná péče o osoby s duševním onemocněním
  • Výkon funkce klíčového pracovníka
  • Částečná práce v terénu (byty uživatelů CHB)

Požadavky:

  • Odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV)
  • Praxe v sociálních službách min. 1 rok, praxe s cílovou skupinou CHB vítána
  • Kladný vztah k domácím pracím (vaření, úklid, praní, žehlení, rukodělné práce, práce v zahradě)
  • Znalost práce s MS Word, Excel
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, empatie ve vztahu ke klientům, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost
  • Znalost standardů kvality vítána
  • Trestní bezůhonnost

Nabízíme:

  • Směnnost: flexibilní (ranní, odpolední, víkendy, svátky)
  • Mzdové ohodnocení: od 19 000 Kč, po zkušební době prémie
  • Úvazek: plný
  • dovolená 25 dnů
  • stravenky v hodnotě 100 Kč, spoluúčast zaměstnance 45 Kč
  • firemní a týmové akce
  • seberealizace a vzdělávání
  • supervize

Životopisy s motivačními dopisy zasílejte do 30. 6. 2021 na adresu: zdenek.stanek@alexandr.charita.cz

Bližší informace poskytne Bc. Zdeněk Staněk, DiS., vedoucí chráněného bydlení, na tel.: 731 625 839.