Advent plný křidlení

Advent plný křidlení

V letošním roce pro Vás nadační fond KŘÍDLENÍ, opět připravil online dražbu, prostřednictvím které můžete podpořit neziskové organizace, v rámci projektu Advent plný KŘÍDLENÍ. Znovu se také vrací k veřejné dražbě, na které můžete okusit  dražební atmosféru plnou adrenalinu a napětí. V dražbě najdete předměty, které odrážejí jednotlivé příběhy neziskových organizací a jejich klientů. Naše Charita sv. Alexandra vyrobila k dražbě hru Andělské šachy.

Podívejte se na video výroby hry Charity sv. Alexandra, která Vás přenese do tajemné a honosné doby králů, kdy se na bohatých dvorech s lahodným vínem a dobrým jídlem hrály šachy. Na hracím poli však nepotkáte obyčejné pěšáky, ale milosrdné andílky s křídly a svatozáří. Šachy jsou výtvorem chráněných dílen Charity sv. Alexandra – stolařské, keramické, kožedělné a textilní. 

Online dražba proběhne v termínu od 8.11. - 7.12.2017 prostřednictvím webových stránek http://bit.ly/apkdrazba16 Výtěžek z aukce je určen přímo neziskové organizaci. Na částku, za kterou předměty budou vydraženy, je možné vystavit darovací smlouvu.